Nauczyciele

Nauczyciele miesiąca

Aleksandra
lektorka języka niemieckiego

Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczę języka niemieckiego z pełnym zaangażowaniem od wielu lat, lecz nie brak mi świeżej energii i zapału. Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Jestem osobą bardzo energiczną i kontaktową, co ułatwia komunikację pomiędzy mną a słuchaczami. W moim zawodzie największą satysfakcję sprawiają mi efekty ciężkiej pracy i zadowolenie kursantów ze wspólnie osiągniętych celów. Nauczam poprzez konwersację, liczne ćwiczenia rozwijające słownictwo i wszystkie inne sprawności językowe. Moją satysfakcjonującą współpracę z kursantami gwarantuje indywidualne poznanie ich potrzeb, gdyż nierzadko są to osoby wymagające, chcące uczyć się języka obcego bez względu na wiek i poziom językowy. Pracując z ciekawymi ludźmi spełniam się zawodowo, a jednocześnie mam możliwość realizacji własnych pomysłów. A prywatnie lubię muzykę, jazdę na rowerze, fitness oraz dobre jedzenie J Zapraszam na moje zajęcia!

Weronika – native speaker
lektorka języka rosyjskiego

Specjalizacja – język rosyjski w biznesie. Absolwentka US w Szczecinie oraz SWPS w Warszawie Pracuje jako wykładowca na US oraz jako choreograf w szczecińskich placówkach kulturalnych. Zainteresowania: literatura, historia, kultura, taniec, psychologia Na zajęciach maksymalnie angażuję uczniów w proces komunikacji, dzięki czemu szybciej i łatwiej oswajają się z językiem. Wprowadzam też liczne przykłady specyfiki kulturowej i językowej Rosji, co ułatwia przyswajanie nowego materiału.

Iwona
lektorka języka angielskiego

Witam, mam na imię Iwona i od 2008 roku uczę języka angielskiego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, nastolatkami oraz dorosłymi w większych i mniejszych grupach a także na zajęciach indywidualnych. Miałam szczęście mieszkać w Londynie i z ogromną przyjemnością odwiedzam to miasto. Moja praca umożliwia mi poznawanie wielu wspaniałych i interesujących ludzi. Jestem osobą pogodną z dużymi pokładami cierpliwości. Moje zajęcia prowadzone są z uśmiechem, co sprawia, że nauka jest nie tylko interesująca ale również przyjemna. W wolnych chwilach biegam lub czytam. Oprócz uczenia, moją pasją są koty, podróże i słodycze 😉

Lidia
lektorka języka niemieckiego

mgr filologii germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych w dziedzinie języka specjalistycznego. Osoba miłej natury, pełna radości oraz z przyjemnością wykonuje swoją prace.