Szkoła, w której widać różnicę!

Od początku działania postanowiliśmy się specjalizować w nauczaniu dorosłych. Uczymy konsekwentnie i wymagając, ale jednocześnie zabawnie i praktycznie. Współczesny język, aktualne tematy, dużo własnych ćwiczeń. Nauczyciele z poczuciem humoru, którzy nie odpuszczają. Mogą uczyć się u nas i zapalaniec, który pochłania stosy pracy domowej I osoba zapracowana, skłonna poświęcić na naukę jedynie godzinę tygodniowo.

Szkoła Językowa Business Language Center jest częścią grupy edukacyjnej 2BLC w skład której wchodzi także Ogólnopolskie Centrum Edukacji Pozaszkolnej – Szkoła Matematyki 2plus2. Szkoła Językowa specjalizuje się w nauczaniu dorosłych – pracowników firm oraz prywatnych osób indywidualnych.

Od kilkunastu lat rozwijamy BLC jako firmę szkoleniową tworzącą najwyższej jakości zajęcia językowe. Mamy dobre pomysły na organizację każdego zleconego nam kursu. Staramy się tak go opracować, aby każdy uczestnik czuł widoczny rozwój swoich umiejętności przez cały okres trwania zajęć.